Каталог организаций

Найважливішим розділом порталу є бізнес-каталог. В якому ми зібрали, збираємо та постійно поновлюємо представлені на Києвщині різноманітні бізнес-структури: їхні послуги, товари та географію діяльності.

Ми інформуємо користувачів веб-сайту про те, на чому вони спеціалізуються, які послуги та товари нам надають і в чому їхня унікальність. Яскраві презентації комерційних фірм, їхніх товарів та послуг на нашому порталі надасть реальне уявлення про те як фірма позиціонує себе на ринку товарів та послуг і вибудовує свій бізнес у конкурентному для себе середовищі. І в чому її переваги перед іншими.

Ми познайомимо із керівниками та власниками успішних підприємств Київщини і розповімо про історії їх успіху та про місії їхніх фірм. Ми плануємо інформувати і про цікаві для споживачів маркетингові ініціативи та постійні скидки, бонуси від найпотужніших торгівельних мереж та торгівельних центрів нашого регіону. Всі ці акції будуть у полі зору користувачів порталу, де можна буде оцінювати, коментувати і голосувати за найкращі та найвигідніші для себе варіанти розпродажу, скидок та пропозицій. І купувати цей товар за приємними для себе цінами.

Ми сподіваємося на взаємовигідні партнерські відносини із представленими на нашому ресурсі бізнес-структурами, які зможуть як рекламувати свої товари та послуги, так і продавати свій асортимент на нашому порталі. Ми розробили та розробляємо партнерські програми для бізнесу, які носитимуть переважно інформаційно-рекламний характер і просуватимуть фірму-партнера на різних спеціалізованих та інформаційних сайтах та різних медійних ресурсах. В соц-мережах інформаційний портал «Передмістя» масштабно та системно розвиватиме та вибудовуватиме свої комунікації і створюватиме свій унікальний простір, приєднуючи до себе тисячі і тисячі користувачів веб-простору.

Наша творча команда налаштована на співпрацю, діалог і позитивний результат. Комунікації і активна та конструктивна взаємодія з партнерами та навколишнім світом допоможе нам бути успішними та змінювати цей світ на краще.