Показники найкращих стратегій управління грошима для ставок на спорт … Ви повинні знати

29.07.2021

Показники найкращих стратегій управління грошима для ставок на спорт … Ви повинні знати

Розмір пристрою часто відображається як 1u. Новий Орлеан, Лос-Анджелес, США; Майкл Томас (13) вшанував пам’ять прихильника команди “Нові Орлеанські святі” Майкла Томаса (13) після вбивства Дрю Бріса (9) після того, як здійснив приземлення в 4-й чверті проти “Арізони Кардиналс” на “Mercedes-Benz Superdome”. Необхідна заборгованість: Чак Кук-США СЬОГОДНІ Спорт Він повинен проходити, не вимагаючи, що вам не завжди потрібно ставити рівно однакову суму на кожну відеоігру.

Це найпростіший метод моніторингу банкролу та найкращий у майбутньому. Єдине, що це стосується, це встановлення розміру вашого пристрою, а потім – ставка конкретно по одній одиниці для кожного, а також для кожної пари. Ваш поточний вид ставок, рівень вашої впевненості в собі, а також шанси не мають значення. Єдине, що вам потрібно буде врахувати, це якщо ви хочете вибрати підхід “перемогти” або “загрозу”.

Це свідчить про те, що на ставку з типовими шансами -110 вам потрібно буде ризикувати системою 1. 1, щоб спробувати виграти 1. 0. Якщо ви йдете з технікою “небезпеки”, ви не ставите на додаткові одиниці, необхідні для покриття віг. Це означає, що на ставці -110 ви ризикуєте 1.

91. Точно так само обирає ставки на аутсайдерів за грошовими лініями. 1xbet промокод Ви можете ризикнути, що ви отримаєте плоский пристрій 1,0 або просто достатньо, щоб виграти систему 1,0. Наприклад, якщо ви прагнете покласти гроші на аутсайдера +250, ви можете або спробувати 1 пристрій, щоб спробувати виграти 2,5 одиниці, або.

0. Я прямо вирішив вибрати техніку “виграти” для розподілу ставок, а також підхід “загрози” для аутсайдерів з грошовими лініями, проте неминуче це зводиться до того, що робить вас найбільш комфортними. Найбільша перевага такого підходу полягає в тому, що він захистить ваші гроші, одночасно гарантуючи прибутковість, якщо ви вибираєте переможців за вищою ціною, ніж точка беззбитковості.

5 простих фактів про стратегію ставок на спорт – Пояснення щодо стратегій використання професійних учасників

Якщо ви працюєте з декількома системами, вам слід подумати про збільшення або зменшення розміру пристрою, щоб відобразити ваш модернізований банкрол. Порційна модель схожа на дизайн ставок на рівні. Єдина фактична різниця полягає в тому, що замість попереднього встановлення системного виміру розмір вашої системи визначається вашими грошима.

Як приклад, давайте перевіримо теоретичний стартовий банкрол в 1000 доларів. Якщо ви хочете, щоб ваша загальна система становила 2,5%, ваша перша ставка, швидше за все, становитиме 25 доларів як у фіксованій ставці, так і у відсотках. Після цього все починає змінюватися. Якщо ви виграєте свою першу ставку, ваш банкрол, безумовно, зросте до 1025 доларів.

На сьогодні 5%, безумовно, становитимуть 25 доларів. 63 для вашої наступної пари. Великим плюсом цього підходу до спортивних ставок є те, що він дозволяє максимально використати свої виграшні штрихи. Ви збільшуєте свою ставку відповідально після кожної ефективної ставки, що дозволяє публікувати більшу рентабельність інвестицій протягом вашого збільшення.

Показники найкращих стратегій управління грошима для ставок на спорт ... Ви повинні знати

Якщо ваші гроші опускаються нижче попереднього стартового коефіцієнта, розмір вашої ставки зменшиться. Загалом, це робить терміни ваших перемог більш важливими, ніж у моделі з фіксованою одиницею. Ці додаткові варіації роблять цю стратегію дещо вищою в цілому. Модель впевненості дозволяє збільшити розмір ставки у відеоіграх, де ви почуваєтесь надмірно впевнено.

0

Автор публикации

не в сети 1 год

vanillka

Показники найкращих стратегій управління грошима для ставок на спорт ... Ви повинні знати 0
Комментарии: 0Публикации: 762Регистрация: 05-10-2018

Все

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: 
Генерация пароля
Translate »
expand_less