Кредити Онлайн Ccloanccloan – Швидкий Кредит На Карту В Україні

03.10.2019

Консультації по тегу «Каса» У фізособи-підприємця придбано за готівку товарно-матеріальні цінності. Які розрахункові документи про здійснення операції ФОП має надати з метою подальшого складання авансового звіту працівником? Підприємство – турагент (платник ЄП ІІІ групи за ставкою 5%) працює з туристами через туроператорів України за агентськими договорами та договорами на надання туристичних послуг з туристами. Чи можна при придбанні на сайтах типу booking.com чи авіапереліту на лоукостах використовувати для оплати картку-ключ до поточного рахунку підприємства? Підприємство (платник податку на прибуток) планує надавати послуги з навчання через інтернет. Оплата приймається шляхом розміщення на веб-сторінці реквізитів, які використовуються клієнтами для перерахування коштів через платіжний термінал або на веб-сторінці LiqPay. Чи потрібно в цьому випадку застосовувати підприємству РРО? ФОП (платник ІІ групи ЄП) орендує приміщення аптеки. Чи може ФОП оформити до себе на роботу працівника – масажиста для надання відповідних послуг? Чи потрібно застосовувати РРО?

Взять Деньги В Кредиткредит Онлайн – Взять Быстрый Займ (На Карту В Киеве)Alexcredit

Чи потрібно додавати нові КВЕДи? Які можуть бути обмеження? РРО автоматично не обнуляє залишок готівки при формуванні Z-звіту. Чи потрібно щоденно обнуляти залишок розмінної монети та знову вносити його до РРО на початку наступної зміни операціями «службової видачі» та «службового внесення» коштів? ТОВ має декілька аптек, через які веде роздрібний продаж ліків. Аптеки не зареєстровані в ЄДРПОУ як філії чи відокремлені підрозділи. Готівкова виручка аптек здається до банку через інкасаторів. Як ця операція відображається в бухобліку? У яких випадках підприємець – «єдинник» повинен застосовувати РРО?

Микрозаймы Онлайнбыстрый Онлайн Кредит На Карту

Який ліміт доходу встановлено для здійснення розрахункових операцій без застосування РРО? ФОП на ІІ групі ЄП реалізує технічно складні побутові товари та товари, які не потребують застосування РРО, через інтернет-магазин (діяльність – 47.91). Оплата відбувається через LiqPay та фінпосередника, а товар передається поштою. Чи можна реалізовувати технічно складні товари без застосування РРО? Чи можливо інші товари реалізовувати за готівку без РРО? Підприємець – платник єдиного податку здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту. У якому випадку такий підприємець може не застосовувати РРО?

Взять Кредит Наличными В Киевекредит Наличными Киев, Украина, Онлайн Заявка

Чи потрібно застосовувати РРО при інтернет-еквайрингу? Підприємство не застосовує РРО і здійснює отримання коштів виключно через рахунок. Чи потрібно застосовувати РРО у разі використання покупцем розстрочки від банку «Оплата частинами», за якої кошти зараховуються на рахунок продавця від банку на наступний день (між покупцем та банком укладається кредитний договір)? ФОП (платник ІІ групи ЄП) не застосовує РРО, але застосовує термінал для оплати. Як документально оформити повернення готівкових/безготівкових коштів покупцю? Як відобразити їх у Книзі обліку доходів? Чи потрібно зберігати квитанцію з терміналу у разі оплати карткою?

Быстрый Кредит Приватбанкприватбанк: Онлайн Заявка На Кредит – Все О Кредитах Онлайн, Ипотеке, Займах

ФОП (платник ІІІ групи ЄП без ПДВ) продає столове вино та іншу продукцію. Через помилку у програмуванні РРО у чеках не відображається правильна сума акцизного податку, а також помилково відображається сума ПДВ. Які наслідки? Як скласти декларацію з акцизного податку? Два ФОПи — платники ЄП орендують одне приміщення (один ФОП з РРО, торгує електро-побутовою технікою, а інший – без РРО). У договорах оренди не вказано конкретну територію, просто зазначено квадратуру орендованої площі кожного. Як захистити себе ФОПу без РРО під час перевірки?

Взять Кредит В Ощадбанкекакие Банки Дают Кредит На Авто, Кредитный Блог

Які наслідки можуть виникнути, якщо організація отримала талони на заправку авто, передала їх водію для заправки, а фіскальний чек РРО водій загубив? Підприємство на загальній системі оподаткування надає телекомунікаційні послуги населенню (послуги інтернету) як в сільській, так і в міській місцевості. Чи потрібен юрособам та фізособам – «загальникам» РРО для готівкових розрахунків? ФОП на ІІ групі ЄП надає телекомунікаційні послуги (послуги щодо зв’язку Інтернет) як в сільській, так і в міській місцевості. Чи потрібен РРО для готівкових розрахунків цьому підприємцю? Чи можливо використовувати тільки ПКО? Директор підприємство за допомогою картки-ключа до рахунку вносить поворотну фінансову допомогу, яку згодом буде знято до каси підприємства для виплати зарплати. Як документально оформити таку операцію? Фірма виконала будівельні роботи для фізосіб та юросіб.

Где В Астрахани Взять Кредиткак Купить Айфон(Iphone) В Кредит Без Переплаты

За окремі будівельні роботи замовники розрахувалися готівкою шляхом її внесення до каси будівельної фірми, не перевищуючи 10 тис. грн в день РРО (касовий апарат відсутній). Чи будуть штрафи за непроведення готівки за будівельні роботи через РРО? Працівник вирушає у відрядження. Чи може підприємство перерахувати добові на особисту картку працівника? Зарплатного проекту на підприємстві немає, кошти на відрядження отримуються в банку. Підприємство – медична клініка нещодавно відкрилося (клієнтів небагато). Чи можна вмикати касовий апарат не з ранку, а тільки тоді, коли прийде перший клієнт?

Кредит 50000 По Паспортувзять Кредит На Ремонт Жилья, Наличными Без Справок О Доходах

Чи можна вести касову книгу в електронному вигляді? Чи може підприємство оплачувати за рекламу в соцмережах (Facebook, Instsgram) з корпоративної карти-підприємства чи карти-ключ? На яку дату складати авансовий звіт? Які підтверджувальні документи, крім квитанції про оплату, мають бути? Працівник отримував готівку з рахунку зі застосуванням корпоративного платіжного засобу з оприбуткуванням коштів у касі за ПКО (Дт 301 Кт 372) без звіту про використання коштів. Чи загрожує штраф? Якщо так, то чи можливо виправити цю помилку?

Мы Знаем В Каком Банке Выгоднее Взять Кредитонлайн Заявка На Кредит Во Все Банки Без Отказа – «кредиты Онлайн»

Чи потрібно вести касову книгу на структурному підрозділі (на якому встановлено РРО) якщо вся виручка здається до каси головного підприємства з оформлення ПКО? А якщо готівка самостійно здається структурним підрозділом до банку (інкасація)? Підприємство (платник єдиного податку за ставкою 5%) надає медичні послуги. Оплата готівкою здійснюється через РРО. Банк приймає готівку до 16:50, Z-звіт формується о 17:30. Ліміт каси – 1 500 грн. 14.03.2019 р. отримано 3 500 грн готівкою, а 15.03.2019 р.

Взять Кредит Наличными Без Справоквзять Кредит Без Справок, Взять Кредит Без Справок В Нижнем Новгороде

ці кошти здали до банку. Як організувати облік готівки? Як визначити дохід для цілей єдиного податку? Продаж товару населенню через РРО оформлено трьома чеками на загальну суму 60 000 грн (щоб не перевищувало 50 тис. Оприбутковано одним ПКО 60 000 грн. Чи є правильним зазначення в ПКО кореспондуючого рахунку 361 (прийнято – від населення через РРО, підстава – оприбуткування торгової виручки згідно з Z-звітом)? Чи потрібно у ВКО заповнювати реквізити «Одержав», «Дата», «Сума», «Підпис одержувача», дані документа, що засвідчує особу отримувача при наданні поворотної фінансової допомоги юрособі, якщо є корінець квитанції ПКО про отримання цієї суми юрособою? Чи можна "службове вилучення" готівки з РРО торгової точки у сільський місцевості вважати неоприбуткуванням виручки?

Онлайн Кредит На Карту За 15 Хвилинбыстрый Кредит Приватбанк Отзывы

Чи потрібно цю суму вносити до каси підприємства (віртуально) після "службового вилучення" з РРО, а вранці вилучати з каси підприємства (віртуально) та робити "службове внесення" до РРО на точці? ФОП, платник ЄП ІІ групи, здійснює роздрібну торгівлю через Інтернет. Кошти частково надходять на розрахунковий рахунок, а частково готівкою у відділені «Нової пошти» (накладений платіж). Чи потрібно застосовувати moneyvkarmane РРО? Директор ТОВ придбав канцтовари у торгівельній мережі з розрахунком за нього корпоративною карткою товариства. Кошти на цю картку окремо не перераховуються, а списуються з поточного рахунку на наступний день після оплати. Як заповнити авансовий звіт за такими операціями?

Быстрый Кредит Онлайн На Вашу Банковскую Картукредит Онлайн На Карту Без Справок И Звонков До 15000грн

Як відобразити повернення коштів в Книзі обліку доходів, якщо кошти були зараховано на рахунок в один день, а повернуто через 6 днів, при наявності листа про повернення та в один звітний період (квартал)? Які будуть дати занесення записів в Книгу обліку доходів?

0

Автор публикации

не в сети 6 месяцев

vanillka

Кредити Онлайн Ccloanccloan - Швидкий Кредит На Карту В Україні 0
Комментарии: 0Публикации: 254Регистрация: 05-10-2018

Все

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: 
Генерация пароля
Translate »
expand_less