Главная

Газета «Передмістя» запустила в життя свою електронну версію рекламно-інформаційний портал «Передмістя». Цей проект є унікальний та досить масштабний: він стане корисним посібником у повсякденному житті та на свята для мешканців передмістя і столиці. Портал буде насичений величезним обсягом інформації, яка стосуватиметься різних аспектів життєдіяльності найближчих міст супутників Києва.

Новини на порталі поновлюватимуться щогодини. Наші журналісти інформуватимуть користувачів веб-сайту про найважливіші події в пристоличних регіонах і про те, як вони впливатимуть на соціально-економічний розвиток територій. життя пересічних громадян та екологію наших міст.

Новини, репортажі, інтерв’ю з цікавими людьми та представниками влади завжди актуальні, пізнавальні і корисні для повсякденного життя. Важливими рубриками порталу є «Влада», «Історія міста», «Коммуналка», «Транспорт», де можна буде в будь-який час отримати необхідну інформацію.

Нагадаємо про історію наших міст, окремих вулиць, будинків та видатних людей які із ними пов’язані. Такий екскурс нагадуватиме про минуле і допоможе глибше зрозуміти вже сучасне. Шановні відвідувачі порталу ви також можете завантажувати сайт різноманітною інформацією. Ділитися своїми думками, враженнями та коментарями щодо тих чи інших подій, які відбуватимуться у ваших населених пунктах. Інформувати і про те, як працює сучасна поліція і чи насправді вона захищає і стоїть насторожі наших з вами прав та інтересів. Такий зворотній зв’язок є дуже цінним і він значно посилить можливості сайту і створить цікавий алгоритм взаємодії між творчим колективом і відвідувачами порталу.

Плануємо на нашому сайті цікаві конкурси та акції, де ми розігруватимемо різноманітні призи та подарунки від наших постійних рекламодавців. Сподіваємося, що портал «Передмістя» і наша творча робота стане корисною для вас і служитиме на благо наших міст і людей, які там проживають.

СТО

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Генерация пароля